Dá sa povedať, že o CARNOSINE YOUNGER som sa dozvedela v hodine „H“ kedy som sa cítila zdravotne najhoršie. Príčinou môjho zlého zdravotného stavu boli následky injekčnej hormonálnej liečby, ktorú som v tom čase podstupovala po laparaskopii myómu a odstránení ložiska endometriózy. Pri prvom meraní mi pán doktor Kučera povedal, že mám úplne rozhádzaný a narušený hormonálny a aj autonómny systém. K dnešnému dňu sa všetky moje výsledky približujú k norme. Pred 8 mesiacmi by som len ťažko uverila tomu, že sa ešte niekedy budem cítiť tak ako dnes. Cítim sa oveľa lepšie, som plná sil a energie mám na rozdávanie, a to myslím si hovorí za všetko.

30 rokov, Prešov  

CARNOSINE YOUNGER užíva od júla 2013.
U Andreja nastali komplikácie hneď ako prišiel na svet. Nemal dostatok kyslíka, čo spôsobilo poškodenie mozgu. Po dvoch mesiacoch užívania CARNOSINE YOUNGER všetci pozorujú, že je pokojnejší. V septembri dokázal prvý krát obsedieť u holiča, čo bol dovtedy dosť veľký problém. V škole je pozornejší a samostatnejší. V noci pokojnejšie spí, vstáva oddýchnutý. Zlepšenie nastalo aj pri logopedických problémoch. Je mu stále lepšie rozumieť. Rok 2014 mal veľmi zložitý po emocionálnej stránke a verím, že práve vďaka karnozínu to zvládol veľmi dobre.

14 rokov, Bratislava  

CARNOSINE YOUNGER užívam pravidelne od septembra 2014. Som atlét. Koncom júla 2014 som bol v zlom fyzickom a kondičnom stave. Nebol som schopný behať, bol som bez energie. Od začiatku užívania Carnosinu sa mi postupne zlepšovala a aj naďalej zlepšuje kondícia, výkonnosť, energia. Cítim sa po fyzickej a psychickej stránke fit. Zlepšila sa mi imunita- som zdravý.

30 rokov, Bratislava  

CARNOSINE YOUNGER užívam pravidelne od apríla 2014. Už 15 rokov trpím parkinsonovým syndrómom. Cítim sa silnejší, mám viac energie, dokážem predĺžiť interval medzi podávaním liekov alebo znížiť dávku liekov pri parkinsonizme.  Carnosine younger mi vo veľkej miere zlepšil život v tom zmysle, že stále som schopný aktívne pracovať, a dal mi nádej, že dokážem zvrátiť degeneráciu na regeneráciu, a to pokladám za najväčší úspech pri užívaní Carnosinu younger.

55 rokov, Žilina  

CARNOSINE YOUNGER som začala užívať v máji 2013 ako relatívne zdravá. Už po týždni užívania mi zmizli kŕče v nohách (chodidlá). Postupne sa mi upravoval denný režim (kvalitnejší spánok, vstávanie s pocitom radosti ). Prísun energie pociťujem v tom správnom čase. Úžasný je nielen pocit omladenia, ale aj výzor. Od začiatku užívania sa mi upravila aj imunita, som zdravá a odolnejšia vočí bežným ochoreniam.

51 rokov, Bratislava  

CARNOSINE YOUNGER pravidelne užívam od roku 2011 po prekonaní druhého infarktu srdca, popri konzervatívnej liečbe. V roku 2013 som prekonal mozgovú príhodu ako nepriamy dôsledok infarktov. Aj vďaka užívaniu CARNOSINU žijem plnohodnotný život, to znamená, že plnohodnotne pracujem a primerane sa venujem pravidelne športu. Nezávislé merania srdca vykazujú len minimálne nedokrvenia v srdci.

59 rokov, Bratislava